Rozważamy Twoje pomysły, dzielimy
się naszymi pomysłami i doradzamy

W budownictwie specjalizujemy się od ponad 30 lat. Naszymi klientami są inwestorzy publiczni i prywatni. W ramach świadczonych usług oferujemy kompleksową realizację procesu inwestycyjnego.

Mając na celu
Twoje zadowolenie

Oprócz samego wykonawstwa oferujemy również pomoc w doborze materiałów oraz najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań. Każdy projekt budowlany zostaje również wyceniony przed przystąpieniem do prac. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń budowlanych.

Wycena

Planowanie

Realizacja

Realizujmy usługi
na najwyższym poziomie

Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych inwestycji które wymagają szybkości i dokładności w budownictwie. Ścisła współpraca z biurami projektowymi, zatrudnienie specjalistów oraz profesjonalny sprzęt i maszyny pozwoliła na realizację zamówień o budżecie powyżej miliona złotych.

Wieloletnie
doświadczenie

Dostarczamy kompleksowych rozwiązań poprzez manifestowanie najwyższych standardów biegłości zarówno w projektowaniu jak i budownictwie.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób zdyscyplinowany i konsekwentny, zapewniając terminową dostawę wysokiej jakości.

Odpowiedzialna realizacja

Naszym celem jest urzeczywistnienie wizji każdego klienta poprzez skupienie się na wszystkich aspektach planowania i realizacji. Nasze doświadczenie gwarantuje, że każdy projekt jest realizowany bezproblemowo i odpowiedzialnie.

Kompleksowe
Rozwiązania

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepsze usługi w najbardziej opłacalnych cenach. Najlepszy wybór, jeśli szukasz firmy zajmujących się budownictwem w okolicach Kalisza.

  • budynki mieszkalne
  • budynki biurowe
  • magazyny i hale przemysłowe
  • pomieszczenia gospodarcze
  • hale i boiska sportowe (ORLIKI)
  • boiska dla przedszkoli i szkół
  • termomodernizacje budynków
  • renowacje wszelkich inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się
z ofertą naszej firmy.