Szczerek Brukarstwo Kalisz
HYRDOMAX SZCZEREK to wiodąca firma zlokalizowana w Kaliszu zajmująca się brukarstwem, budownictwem oraz maszynowym układaniem kostki brukowej. Zapewnia wysoki standard obsługi klienta i dostarcza wysokiej jakości usługi i kostkę brukową, na którą zasługuje Twoja nieruchomość. Oferuje szereg rozwiązań w aranżacji kostki brukowej i robót ziemnych na terenie Kalisza.

Solidne i ekonomicznie

Najlepsze usługi w najbardziej
opłacalnych cenach.

SZYBKA I WYDAJNA
OBSŁUGA

Oferujemy rzetelność i precyzję w maszynowym układaniu kostki brukowej

PROFESJONALNY SPRZĘT

Posiadamy bardzo wytrzymały i niezawodny sprzęt oraz maszyn do prac drogowych i brukarskich.

ZARZĄDZANIE CZASEM
I BEZPIECZNYM MIEJSCEM

Wysoko wykwalifikowana ekipa zapewnia wysoki standard kontroli jakości.

LATA DOŚWIADCZENIA

Projektujemy, budujemy, remontujemy drogi, chodniki, parkingi oraz układamy kostkę.

Nasza misja

Kierując się profesjonalną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. już w latach 70-tych proponujemy Państwu najlepsze możliwe rozwiązania wykonawcze w Kaliszu. Wykonaliśmy wiele trudnych projektów wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt brukarski oraz techniki budowlane. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też cena świadczonych usług zależy od jego potrzeb.

Dysponujemy dużym potencjałem transportowo-maszynowym, co w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszych pracowników pozwala na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług takich jak układanie kostki brukowej, roboty ziemne czy budownictwo. Wykonujemy prace dla firm jak i osób prywatnych w Kaliszu i okolic.

Zapraszamy do korzystania z naszych ofert, gwarantujemy profesjonalizm oraz terminowość usług brukarskich. Oferujemy szereg rozwiązań w aranżacji kostki brukowej i robót ziemnych na terenie Kalisza, Ostrów Wielkopolski, Pleszew oraz w innych miejscowościach.

Zapraszamy do współpracy.

Prace drogowe korytowanie drogi
Prace drogowe

Współpracujemy z firmami: